O nas

       Nasza agencja w zakresie ubezpieczeń działa na rynku od 1998 roku i ma po swojej stronie duży kapitał doświadczenia i wiedzy, co wykorzystujemy, aby zapewnić naszym klientom profesjonalną i solidną obsługę.
Znajdą nas Państwo w:
– Lublinie ul. Leonarda 16,
– Zamościu ul. Partyzantów 16/1 (brand Ergo Hestia) i ul. Peowiaków 90b (I piętro)
– Tomaszowie Lubelskim ul. Rynek 20, ul. Lwowska 3 i ul. Lwowska 53A
– Krasnobrodzie ul. 3 Maja 5/2 (na podcieniach)
– Szczebrzeszynie ul. Targowa 8 (pasaż dworca autobusowego)
– Parchatce 95 k. Kazimierza Dolnego
         Oferty tworzymy po przeanalizowaniu potrzeb klienta w oparciu o wszystkie dostępne na polskim rynku narzędzia oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.
         W przypadkach, gdy standardowe produkty ubezpieczeniowe nie zaspokajają w pełni potrzeb klienta, uczestniczymy w tworzeniu takich rozwiązań, z których klient byłby w pełni zadowolony.
              Nie zniechęcają nas sprawy trudne i nietypowe, nawet te, które wydają się nierozwiązywalne.
         Współpracujemy z prawie wszystkimi towarzystwami ubezpieczeń działającymi na polskim rynku. Między innymi: PZU, Warta, Allianz, Generali, ErgoHestia, Uniqa, Wiener, HDI, Concordia, InterRisk, Compensa, Proama, Link4, Axa, Liberty, Aviva, i inne.
         Klienta nigdy nie zostawiamy samemu sobie i, jeśli zajdzie taka potrzeba, wspieramy go na każdym etapie trwania polisy, np. w procesie zgłaszania i likwidacji szkód czy organizowania doraźnej pomocy.
         W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o inne usługi finansowe takie jak tanie opłaty, kredyty, konta osobiste, programy rabatowe i lojalnościowe.
        Nie ograniczamy się do obsługi klientów z najbliższych okolic, lecz współpracujemy z dziesiątkami tysięcy klientów z całego kraju, a w szczególności z województw: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego.
       Ubezpieczamy: domy, mieszkania, domki letniskowe, garaże, pensjonaty, hotele, restauracje, biura, fabryki, warsztaty, gospodarstwa rolne, uprawy, zwierzęta rolnicze, domowe i rekreacyjne, maszyny, ciągniki i przyczepy rolnicze, pojazdy prywatne i firmowe, samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle, motorowery i ciągniki siodłowe, koparki, spycharki i wózki widłowe, agregaty, miksokrety i węzły betoniarskie, sprzęt elektroniczny, fotograficzny, muzyczny, turystyczny, sportowy, RTV i AGD. Nie są nam obce ubezpieczenia wszelkich grup zawodowych i wiekowych. Ubezpieczamy rolników, górników, murarzy, tynkarzy, nauczycieli, pielęgniarzy i lekarzy, farmaceutów, piłkarzy, koszykarzy i siatkarzy, łyżwiarzy, saneczkarzy i narciarzy, pływaków, kajakarzy, surferów i żeglarzy, mechaników, lakierników i elektryków, przedszkolaków,uczniów, studentów i nauczycieli, kierowców, pojazdy i pasażerów, kobiety i mężczyzn, młodych i dojrzałych, bogatych i biednych, policjantów, strażaków, żołnierzy i harcerzy.
        Od pożaru, huraganu i pioruna, deszczu nawalnego, śniegu, mrozu i gradu, wybuchu, uderzenia i zawalenia, podtopienia, zalania i powodzi, kradzieży,włamania, napadu i rabunku, dewastacji i wandalizmu, nieszczęśliwych wypadków i zdarzeń losowych, oc prywatne, zawodowe i w związku z działalnością gospodarczą i posiadaniem mienia, kontraktowe i deliktowe, oc szpitali, lekarzy, personelu, przychodni, farmaceutów i aptek, oc szkół i nauczycieli, oc pojazdów i zarządców dróg, oc zarządców nieruchomości i prezesów, opiekunów wycieczek i kolonii, NNW indywidualne i grupowe, komunikacyjne, szkolne, sportowe, zawodowe i w życiu prywatnym, assistance komunikacyjne, medyczne, firmowe i domowe, ubezpieczenia na życie, od inwalidztwa, trwałego uszczerbku, poważnego zachorowania, zdrowotne
i medyczne, autocasco, agrocasco i ubezpieczenie maszyn, ubezpieczenie szyb, szyldów, witryn i powierzchni szklanych, oc przewoźników i spedytorów, gwarancje finansowe, należytego wykonania i usunięcia wad i usterek oraz wiele innych.